Espiro Exterior Aranżacja i zagospodarowanie terenu

Po zapoznaniu się z ukształtowaniem działki i szczegółowym wywiadem z Klientem, Espiro Exterior zajmie się zaplanowaniem układu funkcjonalnego ogrodu, obejmującego strefy: reprezentacyjną, rekreacyjno-wypoczynkową, komunikacyjną oraz izolacyjną.

Dostosowując się do indywidualnych ustaleń opartych na inspiracjach Klienta architekt krajobrazu przygotuje koncepcję wstępną, która w zależności od zleconego zakresu będzie zawierać elementy takie jak: nawierzchnie, aranżacja wejścia do budynku, tarasy, meble ogrodowe i ogrodzenie w dowolnej technologii.

Szczegółowo rozplanuje nasadzenia roślinne, a także chętnie zajmie się zaprojektowaniem elementów małej architektury, którymi są altana, pergola lub komórka gospodarcza, a także elementami wodnymi takimi jak basen, jacuzzi, strumień czy oczko wodne.

Projekt ogrodu obejmuje także zagospodarowanie wody deszczowej, schematy automatycznego nawadniania, oświetlenia i elektryki wraz ze wskazaniem odpowiednich lamp.

Na bazie zaakceptowanej koncepcji zostanie sporządzony kompletny projekt wykonawczy wszystkich branż, który uzupełniony o wizualizacje 3D pozwoli przedstawić finalny efekt prac jeszcze przed rozpoczęciem realizacji.

Na jego podstawie zostanie przygotowany szczegółowy kosztorys, obejmujący dokładny spis materiałów, dzięki któremu Inwestor uniknie niespodziewanych kosztów dodatkowych, związanych z budową wymarzonego ogrodu.

Realizacje

Spełnimy Twoje marzenie o pięknym ogrodzie

Umów się na bezpłatną konsultację - zadzwoń lub zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy:

Działamy na terenie całego kraju

Pozostałe marki

Projekty domów,
adaptacja i formalności

Budowa domu - stan surowy
i stan deweloperski

Projektowanie
i wykończenie wnętrz